ЖИВІТЬ В КАЙФ!

Таке побажання висловив Денис Євроги, артист-ілюзіоніст Київського державного цирку, коли виступав перед збірною зведеною командою дітей-артистів, які були безпосередніми учасниками чудового шоу «Таємниця Четвертого Королівства». Так от, після останньої вистави школярів зібрали в залі філармонії, аби привітати з Новим роком і сказати кожному з них пару теплих слів від організаторів та керівництва філармонії. Все пройшло дуже по-сімейному затишно, процитуємо ті фрагменти, що зібрали найгучніші оплески юних артистів:

Денис Євроги:

«Зробити колектив і зробити картину гарно і правильно – то дуже важка робота організаторів. Найбільша подяка їм. Я дуже багато на різних сценах був і в багатьох країнах – це Корея, Китай, Турція , ОАЕ, багато бачив артистів, дуже багато, повірте. Але я можу сказати одне: чимало з тих закордонних артистів беруть приклад саме з нас. Український цирк – це дуже-дуже сильний конкурент для всіх інших, і український цирк починається саме з вас – з тих людей, які його люблять і цінують. Кожен з вас – актор. Зараз ви тільки починаєте. Моя вам порада – якщо там на сцені ви ловите кайф, і вам це дуже подобається – не лишайте це. Бо то буде вашим сенсом життя! Я, як людина, у якої є з чим зрівнювати, бо в мене економічна освіта, я знаю, що таке працювати в офісі – тут набагато крутіше. І якщо ви любите мистецтво – не втрачайте цього! Робіть як можна довше і як можна краще. Як казав Макс Корж – «живіть в кайф!!!»

Валентина Григорівна Політаєва, керівник студії художнього слова «Юність» , режисер проєкт новорічного шоу:

«Дорогі мої юні артисти! Я вам дуже вдячна, що ви на протязі 10 днів відкрили для всіх глядачів таємницю четвертого королівства. І для себе теж відкрили – для вас це означає дарувати радість глядачеві, гарний настрій, позитив; за що ви отримували щирі оплески і можете зараз собі поаплодувати. Тому що ви дійсно справжні артисти. Низько вклоняємось і вашим батькам за активну допомогу. Дякуємо філармонії – Миколі Івановичу, Ірині Олександрівні – за те, що вони вірять в нас, надіються на нас. Всіх з Новим роком, щасливим, мирним і здоровим!»

Наталія Костянтинівна Долгополова, керівник народного молодіжного клубу «Імідж» КОЦДЮТ, автор сценарію новорічного шоу:

«Кожного року розумієш, що в наступному році ми повинні здивувати глядача знову. І зробити виставу ще більш кращу. І щоб вона була патріотична, актуальна і подобалася всім дітям – з 3 рочків і до 14-15. В цьому році у нас все вдалося, ми це відчуваємо по відгуках глядачів. Хотілося б подякувати всім. За те, що ідеї, які були в сценарії – ми разом змогли їх втілити в життя. Мені дуже хочеться, щоб на наступний рік у нас теж був дзвінок, і я б змогла сказати: «Так, ми працюємо в філармонії знову! І будемо робити нову казку. Я хочу подякувати всім маленьким акторам «Іміджу», за те, що вони за ці дні пройшли школу випробування на відповідальність, на відношення до костюмів, до дисципліни. Хочу подякувати нашим партнерам, ансамблю «Час Пік» – за велику кількість творчих задумок, за вашу роботу та артистизм, за професіоналізм, нам дуже приємно та комфортно було з вами працювати. З наступаючими святами, щастя і подальшої співпраці!»

А щодо Миколи Івановича Кравченка, директора Кіровоградської обласної філармонії, то він цього вечора виступав перед дітьми-артистами двічі, причому фінальна його репліка була і анонсом важливої культурної події січня 2020, і додатковим привітанням:

«Для всіх артистів вистави – «бонус»: 13 січня, на Василя, у нас буде надзвичайний концерт – це найвище, що є у нас на Україні, це спілкування з генетичним кодом нашої країни – йдеться про Національний хор Григорія Верьовки, який зберігає наші культурні традиції. В його новій програмі – щедрівки, колядки, українські пісні, світова класика, духовний спів. Так от, всіх бажаючих 13 числа о 18.00 я запрошую прийти, самих або з вашими рідними і послухати. Прийдіть, закрийте очі і послухайте те, до чого прагне ваша душа і до чого прагнуть ваші серця. Отримаєте величезний, як модно сьогодні говорити, кайф. З Наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!!»

Матеріал підготувала Оксана Чиканчи