Відгуки про перший концерт в межах вечорів духовної музики «Різдвяні передзвони»

Перший концерт в межах  вечорів духовної музики «Різдвяні передзвони», а саме програма «Різдво іде по світу», вже відзвучала, залишивши по собі відчуття незабутні та феєричні:

Анатолій та Світлана Каретні, Кропивницький:

Намагаюсь частіше бувати в філармонії, адже це найкращий відпочинок для родини плюс завжди якісь позитивні відкриття. Тим більше, що на гастролі Національного хора імені Григорія Верьовки я приходжу обов’язково – таке шоу пропустити вважаю за неможливе! Цього разу концерт знову неперевершений, чого вартий хоча б початок, блискавичний вихід учасників хору в образі колядників просто через глядацьку залу! Це дуже вразило.

Ще приємною несподіванкою для мене був виступ Миколи Кравченко, директора філармонії. Він досвідчений спікер, чемний, говорить переконано та душевно, і видно, що керівник хору дуже його поважає.

Здивувала і виставка хенд-мейду, що проходила в фойє філармонії теж 13 числа. Ніколи не думав, що в нашій області можуть зробити власноруч такі дива, як там експонувалися! Я узяв собі контакти деяких майстрів, буду брати їх чудові роботи.

Ірина Белінська, м.Кропивницький:

«Концерт хору ім. Григорія Верьовки – це завжди свято для мене, намагаюсь прийти та послухати їх неймовірні голоси разом з кращими друзями. Радує, що вартість квитків є дуже доступною. Чула, що їх останній концерт в Києві тривав 1 годину, а для нас вони співали цілих півтори години!! Дякую філармонії за віртуозну підготовку своїх програм. Крім хору, я милувалась і досконалими виробами майстрів хенд-мейду в фойє, поспілкувалась з заслуженими унікальними творчими особистостями, придбала приємні сюрпризи для родичів!»

Олена Конєва, м.Кропивницький:

«Мене так розчулили пісні Національного хору Григорія Верьовки, що я плакала і не могла зупинити сльози. Вони немов в душу мою до самого коріння заходили, і все в ній перегортали, в доброму сенсі. Це справді шедевральне виконання українських пісень, інакше не скажеш…»

А на виставці після концерту я купила дуже оригінальну іграшку в дарунок коханому хлопцю, і такого ексклюзивного виробу я точно б ніде не знайшла! Чекаю наступного вечора «Різдвяних передзвонів», прийду з другом на «Концертіно» та муніципальний хор.»

Надія Єгурнова, м.Кропивницький:

«Ніколи не чула вживу цього хору, хоча і багато читала про нього. Нарешті побачила, і тепер розумію, чому саме цей хор став так швидко і Академічним, і Національним. Вони не просто співають, а дають нам можливість зануритись в красу української культури як в реальність. І це дорогого варте!

А ще я придбала на виставці чудову пряничну хатку, це теж маленьке диво. Дуже хотілося б бачити такі виставки в філармонії і перед усіма концертами: і є чим себе зайняти, і подарунки родині чи собі по ходу знаходиш!»

Світлана Пасашкова, м.Кропивницький:

«Я майстер хенд-мейду і часто виставляю свої вироби на різних виставках, тож, можу впевнено сказати, що філармонія презентувала нам особливо вдалий формат такого дійства 2 в одному, щоб була можливість і на концерті зірок отримати справжню насолоду, і ще і показати людям свій талант та щось собі заробити. Я навіть мала можливість поспілкуватись особисто з губернатором та головою облради, вони підходили до мене на виставці, цікавились технікою, в якій я працюю та уточнювали нюанси, я розчулена, що перші особи області так серйозно розуміються на мистецтві і знаходять час на спілкування безпосередньо з творчими людьми. Чекаю наступних виставок в філармонії».

Наталія Завалій, м.Кропивницький:

«Надзвичайно тепла атмосфера панувала в філармонії 13 січня – і виставка була легкою, як на одному диханні, і потім концерт Грандів хорового співу, просто шалено талановитих співаків, який неможливо буде забути ніколи!»

Олександра Пренко, м.Кропивницький:

«Філармонія подарувала нам відмінний Новий Старий рік разом з Меланкою – геніальний український хор для нас і співав, і колядував, і взагалі було видно, що кропивничан вони люблять і для нас співають особливо старанно.»

Гусак Валентина, м.Кропивницький:

« Дякую за цей неймовірний вечір. Тепер я жалкую, що раніше так нечасто ходила до філармонії. Треба кидати все і іти слухати високу духовну музику у виконанні суперпрофі, це і для здоров’я, а саме нервової системи, дуже корисно, я читала про це в інтернеті.

На виставці купила чудову ляльку зі шпагату, таку красиву, що нікому не подарую, а залишу собі і буду щодня нею милуватись! Спасибі за цю радість!!»

Віра Залізняк, м.Кропивницький:

«Дуже сподобалось все, стільки фотозон в філармонії, що ціла фотосесія виходить, а ще й на вистаці чимало усяких дивовижних речей! Дещо собі купила, а будиночок з імбирного борошна повезу сину в Канаду, він дуже здивується. Хор само собою, що дуже вразив, це справді янголи, а не співаки!!!»

Татьяна Кеслер, м. Кропивницький:

«Сьогодні в мене як раз День народження і навіть напівкругла дата, але я не вдома, де вже набридло це свято зустрічати, а саме в філармонії, де є все, щоб веселитися та отримувати кайф. Особливе дякую за різноманітні ексклюзиви в фойє, там були такі авторські ляльки, що в усьому світі так ніхто віртуозно більше не зробить, ось які у нас таланти! А хор ім.Г.Верьовки знову не розчарував: я записала собі на телефон все і буду всім показувати й сама слухати. Дякую організаторам, ви молодці такі!!!»

Валентина Орловська, м.Кропивницький:

«Пісні цього хору поза конкуренцією, неначе вся планета одразу співає, так це потужно звучить! Удачі їм в усьому і най частіше до нас приїжджають!!»

Дробишева Валентина, м.Кропивницький:

«Я брала участь у виставці, задоволена всім, одне б рекомендувала – щоб давали кращим майстрам дипломи, а так все чудово і стиль тут дуже толерантний та інтелігентний. Хор Г.Верьовки  я обожнюю, і вельми щаслива, що почула їх знову!»

Матеріал підготувала соціолог Кіровоградської обласної філармонії Оксана Чіканчі