ВІДГУКИ БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Щодня після закінчення дитячих новорічних шоу ми записували свіжі відгуки глядачів та їх гарячі враження.

Деякі з них хочемо запропонувати і вашій увазі, адже в цілому 19 вистав побачило не менш як 6 тисяч людей з обласного центру та багатьох районів, і їм теж. думаємо, буде приємно дізнатися про реакцію пересічних мешканців на прем”єру “Таємниці Четвертого Королівства”:

Легкошерстна Ірина, вчитель НВО №33:

Щиро вдячні організаторам, артистам, всім, хто брав участь у цьому чудовому дійстві!!! Дуже гарні враження, дивовижні костюми, радушні, талановиті діти! настрій тепер дійсно новорічний, не дивлячись на негарну погоду, але настрій піднявся, дуже вам дякую!!”

Брянчикова Світлана:

“Чудова вистава. сподобалась сама її постановка. не скучна навіть для дорослих, дуже файні костюми, надзвичайно яскраві. І актори – все чудово, дякую!!!”

Рудий Дмитро, м. Долинське:

“Все було красиво, все сподобалось, тільки коротенько дуже, аби довше було!”

Жарков Мирослав, Олександрівський район:

“Актори сподобались, Панда така велика! А це одна людина всередині неї чи дві?”

Чепурний Олександр:

“Всі дуже молодці!!! Моїй Ксюші 7 років, то вона знімала все на телефон собі і часто аплодувала!!! Дякую за цей чудовий день, ми його запам”ятаємо надовго!”

Тамара Братерська, Маловисківський район:

“Це просто неперевершено. Ми самі відчули, що таке радість життя – оцей веселий дитячий сміх! Спочатку було яскраве шоу під ялинкою.Програма є дуже вдалою, діти люблять ялинку та святого Миколая, і дуже добре, що вони контактують з цими персонажами більш тісніше, розповідають їм віршики, які самі готують. Постановка на сцені теж на відмінно однозначно!!! наскільки ж молодці організатори, молодці керівники цього закладу!

З такою виставою можна гастролювати не лише по Україні, а по цілому світу! І можна тоді показати, на що здатний наш Кропивницький! Панда – це теж чудово: енергетика від неї шалена. Як і від артистів загалом, від костюмів, від усього! Енергетика зашкалює, радість аж до сліз!!!

Софія Рідзевська, Київ:

“Я запам”ятала Велику панду – я її трошки злякалась, але вона мені сподобалась. Бульбашки в фіналі мені теж дуже сподобались! І те, як м”ячика ми кидали…А фокусники взагалі як мрія , я хотіла б їх повторити. Ще обов”язково прийду до вас знову! Хотіла б кожний день ходити!”?

(Далі буде!)