МІЛЬЙОН ТА ОДНА ПОДЯКА…

В нашому портфелі відгуків після 19-ти вистав «Таємниця Четвертого королівства», що пройшли в Кіровоградській обласній філармонії – безліч емоційних реплік. Всіх процитувати просто неможливо, легше з цього книжку невеличку зробити, але ще одну вибірку публікуємо: знаходьте себе, згадуйте ще раз ту особливу атмосферу новорічного Дива!!!!!

Анна Суркова, керівник КДЮЦ:

– Чарівна вистава. Щоразу настільки емоційно, настільки висока планка! Позитивно все, дійсно. Здавалося б, що можна зробити ще дивнішого? Та виявляється, можна. Костюми взагалі неймовірні. А діти виклались як! Нові бачимо танці, і все в них дивовижно злагоджено та чітко, все дуже гідно.

Вероніка Орляк:

«Мені теж дуже сподобався фокусник і його фокуси, вони такі цікаві, не можу повірити, що таке можна зробити! Хочу навчитися цьому і стати фокусницею!!! Мені взагалі ця казка дуже сподобалась, і музика теж. Було весело, я танцювала».

Марія Орляк (мама):

«Музика, фокуси – все надзвичайно чарівне. І настрій добрий!»

Ігор Делюрман:

«Готові віддячити вам за постановку, за те, що тут стільки діток, за приємну атмосферу! Мою дитину привітав Святий Миколай, ми розповіли віршика. Все надзвичайно тепло. Яскраві костюми, які занурили дитину на час у казку, все здорово, нам сподобалось. Цю казку син буде ще розповідати, я так думаю, на протязі всього року! А Панда –це взагалі!!!Дитина не могла погляду від неї відірвати! Величезне дякую!!!»

Олена Осипова, Кропивницький:

«Вистава грандіозна. Вельми вдячна всім керівникам, постановникам, самій філармонії – за затишну атмосферу, яка створена для дітей. Все дуже гарно, красиво. Зал повний дітей, всі обіймаються. Обнімашки і на сцені і прямо в залі. Я сьогодні стояла, спостерігала і по-доброму дивувалась. Атмосфера просто домашня, можна сказати, сердешна така, приємна, посмішка у мене була на обличчі постійно, сонечко зсередини аж рветься! І самій хочеться всіх обіймати!!!Чудово! Внучка моя в цьому році грає роль Мишки, їй подобається ця роль».

Тетяна Данилевська (Богданівка, Знам’янський район):

«Сама філармонія дуже чудова і красива, є де пофотографуватися разом з дітьми і самій. Від вистави отримали неймовірне задоволення, не хочуть діти навіть уходити.»

Ольга Шевченко:

«Дитина вже бачила цю виставу у себе в школі, але тут шикарні спецефекти й акустика, те ж сприймається, звичайно, яскравіше. Мені теж дуже сподобалось.»

Олена Фронтасова, редактор телеканалу суспільного, Кропивницька філія:

«Моя дочка, Маргарита Фронтасова, бере участь у виставі, танцює в колективі«Час пік». Дуже там серйозна підготовка в ансамблі, щодня репетиції, прогони. Костюми шикарні, спеціально пошили для цієї події. Взагалі, у кожні новорічні свята ми тут беремо участь у шоу.

Щодо рівня самої Кіровоградскої філармонії – то, що я бачу в залі, мене дуже радує. І чисто, і акуратно. Всі чемні. Подивіться на эти куліси: таке враження, що їх тільки-тільки повісили вперше, і це дорогого варте. Це значить, що в філармонії є своє Чітке Око .

Персонал філармонії дуже гостинний. Мені здається, сцена тут теж завжди надається. Наприклад, я була декілька тижнів тому в журі молодого фестивалю, котрий раніше проходив де прийдеться – так ось, його оргкомітет звернувся сюди, отримав дозвіл, і провели таким чином шикарний івент. Це дуже цінно, коли йдуть назустріч.

Звичайно, керівнику філармонії – велика вдячність. Це його політика, його стиль, його манера.»

Ірина Гусак, працівник торгівлі: «Мою дочку звуть Гусак Дарина. Їй 15, вже 6-7 років займається в «Час Пік». Пишаюсь, що в вона брала участь в концерті дитячої філармонії, виконувала український народний танець.

Щодо вистави – досі під враженням, концерт дитячий просто розкішний. І оформлення святкове чудове, я захожу в філармонію неначе потрапляю до казки, все дуже урочисто прикрашено. Ялинка як загальноміська в вестибюлі, у фоє ще й бекфон з фото зоною професійний, сходинки в вестибюлі взагалі, як у палаці.»

Ігор Забажан (мер Новомиргорода)

«Буваю часто в філармонії. Вважаю, що це одна з перлин Кіровоградщини, такий культурний осередок, який працює з усіма регіонами в різних культурних напрямках. Ми маємо можливість сьогодні, щоб наші діти, які бажають розвиватися, часто приїздили до обласної філармонії, ми їм допомагаємо в цьому, – щоб вони могли показати свої досягнення та побачити досягнення інших.

До того ж, у філармонії наразі чудовий творчий колектив. Коли туди заходиш, немає такого, щоб була порожньою сцена, постійно щось відбувається! То танцюють, то співають, – для цього підходить сучасне слово «двіжуха».

Я взагалі вважаю, що працівники нашої галузі культури – це особливі люди, творчі, які працюють більше на ентузіазмі, мають за пріоритет натхнення, а не гроші, це в доброму сенсі фанати своєї справи. І вони дуже відповідальні люди».

Матеріал підготувала Оксана Чиканчи