«СВЯТО ВАЛЕНТИНОК»: НОВА ЯСКРАВА СВЯТКОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ

14 лютого 2021 року не плануйте нічого, крім того приємного сюрпризу для ваших дітей чи онуків, про який ми зараз розкажемо. Заступник директора по роботі з дітьми Кіровоградської обласної філармонії Ірина Полонська коментує далі: «Це вже третя концертна програма в рамках митецького проекту Дитячої філармонії «Концерти для дітей та батьків». І ми розширюємо наші можливості, додаємо для дітей більше емоцій, пов’язаних зі святами, які зазвичай святкують дорослі. Ми хотіли би подарувати кіровоградцям саме дитячу концертно-ігрову програму для дітей і малечі.

В ретельно продуманій та зрежисованій програмі «СВЯТО ВАЛЕНТИНОК» будуть веселі конкурси, призи, вікторини для дітей і батьків, танцювальний флешмоб, популярні естрадні пісні від солістів філармонії, салют з мильних бульбашок тощо. Причому Ігри будуть проводитися як з дітьми, так і з дорослими. Важливо й те, що програму готує сучасний такий славетний колектив Кіровоградської обласної філармонії, як ансамбль «Єлисавет-Ретро» та наші зіркові професійні солісти.

Вдячні за допомогу спонсорам концерту, зокрема Fantasy Town, за надані призи . Як приємно, що малий та середній бізнес регіону розуміє необхідність розвитку креативних культурно-мистецьких проектів для молоді.
Не можу не сказати і про те, що концерт пройде з чітким дотриманням усіх санітарно-карантинних норм.
Запрошуємо всіх, на свято і з нетерпінням чекаємо вас на концерті! Буде весело!»

Leave a Comment