Цього року був дуже великий  масштабний  захід в рамках відкриття 30-го концертного сезону – мистецький  проєкт  «Відкриваємо нові таланти»

Полонська Ірина Олександрівна заступник директора Кіровоградської обласної філармоніїІрина Полонська: «Цього року був дуже великий  масштабний  захід в рамках відкриття 30-го концертного сезону – мистецький  проєкт  «Відкриваємо нові таланти», це було в режимі онлайн. Ми дали можливість  долучитися всім творчим  дітям, з кожного  закладу, з кожного району, відділу культури і освіти. Це дитячі музичні школи, школи  мистецтва, ЗОШ, гімназії, колективи  Палаців  культури, сільських БК.

Раніше, якщо ми проводили  ці проєкт – ми приїжджали  в райони с нашим гала-концертом або з колективом філармонійним, і  в рамках цього концерту саме громада   давала рекомендації  для участі  в цьому проєкт. І це, як правило, було не більше 4 колективів від громади або району. Це був їх вибір.

А в цьому проєкті ми дали  можливість кожному закладу подати свої пропозиції. Їх надійшло більше ніж 220. В цілому  в конкурсі  брали участь 3 тисячі дітей.

Кожну номінацію оцінювали професійні члени журі. Вокальне мистецтво – Олександр Безай, Настя Потоцька, Олена Дороганіч, – це фахові люди в своєму напрямку. Хореографічне мистецтво – Галина Чайковська, Ірина Мурована – знані керівники дитячих  хореографічних колективів.  Якщо це інструментальна музика – це люди з консерваторською освітою – Олександр Романченко, Іван Медніков, – люди, знані у нас в місті. Театральне мистецтво – з режисерською освітою люди – Валентина Політаєва, яка дуже багато років є режисером новорічних програм-шоу; Наталія Долгополова, креативний і талановитий керівник народного шоу-театру  молодіжного клубу «Імідж».

Тому ніхто нам не може дорікнути, що ми когось не помітили і не відзначили. Члени журі підійшли дуже  фахово і оцінили кожну дитину, кожний колектив. Більше 150 нагород  отримають  кращі учасники конкурсу.

Я дуже дякую  всім, хто долучився до цієї справи. Нам було складно   в проведенні, бо це вперше ми зробили онлайн.  Дуже велика допомога була  від КОЦДЮТ, особисто директора Суркової  Ганни Павлівни, яка  підставила плече і  ми залучили всіх необхідних їх фахівців. І зробили фільм, де представлена у нас  вибірка всіх колективів, які  прийшли на другий тур, він у нас є на сайті обласної філармонії. Провели  проєкт  в онлайн режимі з залученням технічних засобів цього обласного центру та  людей, яку вже не вперше проводять  різноманітні  масштабні  заходи, навіть і міжнародні. Тому велика подяка людям, які підтримують, які  розуміють, що необхідно, незважаючи на всі складнощі цього року,  показувати наших дітей, їх чудову творчість, роботу керівників, роботу вчителів і роботу батьків. Бо це єднання трьох  складових: діти, батьки  і установа (заклад).

І звичайно ми, як Кіровоградська обласна філармонія, Дитяча філармонія,  даємо можливість  виходити якщо не на головну сцену в умовах сьогодення, але в масштабах області, демонструвати кращих з кращих».

Leave a Comment