Культурно-мистецький проект «Краю наш, тебе ми прославляємо»  започатковано Кіровоградською обласною філармонією в жовтні 2011 року і впродовж багатьох років постійно підтримувався керівництвом облдержадміністрації.

Проєкт має за мету  ознайомлення  жителів області з культурно-мистецькими досягненнями творчих колективів та солістів обласної філармонії. Це  своєрідний звіт філармонії перед глядачами Кіровоградщини. Концерти проходять на високому організаційному та професійному рівнях при вщент заповнених залах на чолі з першими особами районів, сіл, об’єднаних територіальних громад, а також  місцева інтелігенція,  ветерани та люди незахищених категорій.

Щороку в рамках мистецького проєкту «Краю наш, тебе ми прославляємо» в області проходить близько 20 -25 концертів, а це близько 12000 глядачів, з них близько 3000 незахищених категорій.

У 2019 році в рамках вищезазначеного проєкту проведено 21 концерт творчими колективами філармонії, а саме: в м.Долинська с.Дмитрівка  та Богданівка Знам’янського району, с.Олександрівка Петрівського р-ну, Олександрівка Олександрійського р-ну, смт.Петрове, с.Головківка Приютівської сотг, смт.Устинівка, м.Новомиргород, с.Благодатне Бобринецького р-ну, Ганнівської сотг, Новоукраїнський рн, м.Новоукраїнка, Піщанобрідська сотг, Помічнянська мотг, Тишківська сотг, м.Благовіщенськ, смт.Голованівськ, с.Тимофіївка Новоархангельського р-ну, Великосеверинівська сотг та с.Бережинка Кропивницький р-ну. На концертах були присутні близько 16500  глядачів із них близько 4000 незахищених категорій.