ГРАТИ ПАНДУ – ЦЕ КРУТО!!!

Лише для читачів нашої сторінки відкриємо велику таємницю: хто ж насправді знаходиться в цьому великанському вбранні Панди, висотою не менш як 2, 5 метри і хто є Героєм малечі, яка щодня збирається на новорічні шоу в обласній Кіровоградській філармонії?

Виявляється, цю роль грає Сергій Буртовий, студент. Зрозуміло, що навіть фізично рухатися в такому величезному костюмі вкрай незручно і навіть ризиковано, якщо немає навичок. Ми запитали у Сергія перед його виступом, як він навчився розгулювати в цьому вбранні легко і ще підстрибувати або пританцьовувати?

– Коли вперше вдягнув цього костюма, було дуже важко рухатись. Але потім вивчив багато нових для себе рухів та прийомів, і зараз вже відчуваю себе як справжня Панда. До того ж, під час виступів асоціюю, ототожнюю себе з нею.

Бути Пандою – це весело! Коли заходжу до філармонійної зали – всі діти кричать від захоплення. Тоді я і сам посміхаюсь чи навіть регочу, як і вони.

– У фоє філармонії всі дітки теж хочуть з вами сфотографуватись. Це вас не втомлює?

– До цього мені теж доводилося пристосовуватися, адже до мене ліпились з усіх боків маленькі діти, а ще й хотілось приобняти їх якось.
Та наразі ці фотографування – то дуже просто і надзвичайно весело. До речі, бувало і таке, що я вже знімав костюма, а потім доводилось знову його натягати й надувати по кілька разів, коли дуже просили дітки зробити додаткові кадри.

– І скільки вже разів з Вами робили дитячі фото?

– Сотні разів точно.

– В цілому, подобається Вам грати Панду?

– Це надзвичайно. І це – дуже круто!!!!

Матеріал підготувала Оксана Чиканчи