Чудова програма в обласній філармонії

Чудова програма

У вівторок 21 січня 2020 року ми, 55 учнів 5-ІІ та 6 класів, відвідали Кіровоградську обласну філармонію та переглянули театрально-хореографічну виставу «Подарунок Миколаю» за участю народного хореографічного ансамблю «Світанок».

Кожен раз, коли ми відвідуємо у філармонії святкові програми або вистави, отримуємо безліч задоволення від перегляду.  Але цього разу вистава перевершила всі наші очікування!

Чудова програма в обласній філармонії

Вистава розпочалася з виступу хлопчика, що замислився над подарунком для Святого Миколая, який щороку дарує слухняним дітям подарунки та солодощі, а його ніхто ніколи не вітає. І з цієї миті розпочинаються дивовижні пригоди іграшкового оленя та чудакуватого професора, які вирішили дізнатися, що ж подарувати Святому Миколаю.

вистава в Кіровоградській філармоніїВистава вразила своєю сучасною постановкою. Вона супроводжувалася гарними світловими ефектами, сучасною музикою та танцями. Гра та танці дітей-акторів були неперевершеними, вони великі молодці!!! Також нас вразили костюми, особливо танцорів хіп-хопу з підсвічуванням та блискучі костюми мишей.

Йдучи до філармонії, ми очікували «звичної» Новорічної вистави, але сьогоднішня вистава зруйнувала всі наші стереотипи. Ми всі отримали 100% драйв, хотілося співати та танцювати разом з акторами, зал був переповнений емоціями!!! Ми просто в захваті!!!

Дуже дякую юним артистам ансамблю “Світанок”, чудовому колективу філармонії, нашим вчителям й батькам, які подарували нам сьогоднішнє свято!!!

Відгук про концерт у Кіровоградській обласній філармонії

  Ксенія Луньова, 5-2 клас