Блискавичне шоу “Таємниця четвертого Королівства”

Блискавичне шоу “Таємниця четвертого Королівства”, якого так давно чекали діти, зрештою відбулось сьогодні на сцені Кіровоградської обласної філармонії. ???

Ця феєрія є результатом тривалої підготовки, загалом у її проведенні задіяно 300 дітей і величезний творчий колектив сценаристів, технічних служб, організаторів і так далі.?

В залі, звичайно, спостерігався повний аншлаг.?

Почесним гостем на прем’єрі була і директорка департаменту культури, туризму та культурної спадщини КОДА, Валентина Животовська: ♥️

«Зрозуміло, що кожного року ми ставимо вимоги, щоб наші новорічні вистави були кращими, ніж попередні. І мені здається, що у обласної філармонії це виходить.
У виставі «Таємниця четвертого королівства», прем’єра якої наразі пройшла, ми бачимо на сцені героїв, яких знають сучасні діти. І про це говорить те, як себе поводять школярі в залі. Ми бачили, що вони знімають на телефони і активно приймають героїв, тобто ми попадаємо в той світ, який цікавий сьогодні нашим дітям.

Мені дуже сподобалося з того, що відбулося, і багато інтерактивних речей, яких не було в минулому році. Ми бачили Панду, яку ми використовували й минулого року, коли її придбали, але тоді її було задіяно лише на відкритті ялинки у фоє. Сьогодні весела Панда вийшла до зали й створила особливу атмосферу для наших дітей. Видно, наскільки активно вони її приймають.

Ми бачили і флеш-моб, який теж започаткований в цій програмі. Він вдало вписався в сценарій і це корисно для дітей, адже діти такого віку дуже активні і їм хочеться себе десь реалізувати. Думаю, що танці, які діти бачать і потім приєднуються до них – цей процес їм дуже подобається.

Ну і новорічні фокуси – теж, я впевнена, дуже непогано прикрасили новорічну виставу. Ми бачимо, що декілька таких новинок плюс гарний сценарій та зусилля великої творчої команди зробили це свято більш якісним, яскравим, цікавішим для наших дітей.
Загалом, все вдалося і нам, і нашим партнерам, які разом з нами працювали.»

Матеріал підготувала Оксана Чиканчи