Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кіровоградської обласної філармонії

Завантажити лист та додатки до листа у форматі PDF

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про культуру”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури”; згідно з рішеннями Кіровогра ської обласної ради від 29 вересня 2006 року № 61 “Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області” (із змінами й доповненнями), від 27 січня 2015 року № 706 “Про затвердження положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад, укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області” (із змінами й доповненнями); з огляду на дію постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”), у зв’язку з вакантною посадою директора Кіровоградської обласної філармонії:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Кіровоградської обласної філармонії.
2. Оголосити про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кіровоградської обласної філармонії, у складі:
представників Кіровоградської обласної ради та Кіровоградської обласної державної адміністрації (три особи);
представників трудового колективу Кіровоградської обласної філармонії, обраних на загальних зборах трудового колективу (визначаються з числа осіб, які не є членами трудового колективу даного закладу) (три особи);
представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування (три особи).
3. У разі подання кандидатур (загальною кількістю більше трьох осіб) не менше ніж від двох громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування, відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії здійснюється шляхом жеребкування
Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування надає обласній раді лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета (додаток 1, додаток2). Для проведення жеребкування утворюється комісія з жеребкування (додаток 3) Комісія з жеребкування:
– приймає рішення про допущення кандидатур від громадських організацій до участі у жеребкуванні;
– проводить жеребкування між кандидатурами, поданими громадськими організаціями, з метою визначення трьох кандидатур до складу конкурсної комісії від громадських організацій.
Управління майном виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради спільно із загальним відділом виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради забезпечують онлайн-трансляцію жеребкування на офіційному вебсайті Кіровоградської обласної ради.
Жеребкування проводиться за допомогою пристрою, у якому розміщуються однакові за своїми фізичними характеристиками жеребки. На кожному з жеребків зазначаються прізвище, ім’я та по батькові кандидата і найменування громадської організації, яка запропонувала його кандидатуру
до складу конкурсної комісії.
Кількість жеребків повинна дорівнювати кількості кандидатів, які беруть участь у жеребкуванні.
Жеребки формуються у спосіб, який не дозволяє визначити дані про кандидата.
За дорученням голови комісії з жеребкування один із членів комісії дістає з пристрою почергово три жеребки та передає їх голові комісії.
Голова комісії з жеребкування розкриває (розпаковує) жеребки, оголошує та демонструє дані про кандидатів від громадських організацій, які включаються до складу конкурсної комісії.
Після цього з пристрою дістаються всі інші жеребки, які зберігаються секретарем конкурсної комісії до завершення конкурсного добору. Рішення про допущення кандидатур від громадських  рганізацій до участі в жеребкуванні та результати жеребкування оформлюються протоколом засідання комісії, який підписується всіма її членами, присутніми на засіданні.
Рішення комісії з жеребкування приймаються шляхом голосування простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні.
4. Оприлюднити на веб-сайті обласної ради дане розпорядження й оголошення про проведення конкурсу та початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кіровоградської обласної філармонії (додаток 4).
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник
голови обласної ради Ю.Гугленко

Leave a Comment