Музично-казковий феєрверк знову порадував!!!

Отож, довгоочікуване дитяче шоу "Панда збирає друзів" вже відбулось!!!!
Нагадуємо, що йдеться про ще один яскравий проєкт Дитячої філармонії, від якого, як і від  всіх  попередніх, малеча просто шаленіє!
Музично-казковий феєрверк знову порадував!!!
І пройшло воно блискуче:  неможливо було не захопитися грою юних віртуозів - Віктор Косенко "Мазурка", виконує лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, учень 7 класу музичної школи №3 м. Кропивницького  Кирило Федосєєв (на фото нижче).
Або інша маленька Зірочка -  лауреат міжнародних конкурсів Поліна Завгородня, учениця 8 класу сольного співу. Куплети няні з оперети  Григорія Портнова Посміхнись, Свєта! Викладач Світлана Свиридова, концертмейстер Валентина Донцова.
Процитуємо  кілька відгуків маленьких глядачів, що були записані сьогодні:
«Наша сім’я в захваті від цього шоу. Всі учасники дуже талановиті, все на дуже високому рівні. Музичний супровід якісний. Організація крута. Інтерактив з залом – це теж дуже класно! Подарунки - супер!
Від більшості виступів мурахи по тілу (а точніше – від кожного)!!!
Дуже щасливі провести свій вихідний у цій казковій атмосфері.
Прийдемо ще!  І будемо рекомендувати друзям.
Дякуємо за гарний настрій.
Сім’я  Слєпцових    04.10.2020»
«Спасибі велике! Концерт «Панда збирає друзів» дуже сподобався. Багато позитивного настрою, різноманітної музики на будь-який смак. Окреме спасибі за чудових  артистів та ведучих програми, які створювали інтерактивні моменти. Багато драйву, чудових пісень та прекрасного настрою.
Родина Кімнатних»
«Ми сьогодні відвідали обласну філармонію!!! Словами неможливо передати свої емоції!!! Діти у захваті, дорослі отримали заряд енергії та зрозуміли, що самі такі ж діти. Раділи всією сім’єю. Все на дуже високому рівні. Бажаємо Вам  тримати таку ж високу планку, досягати ще вищих висот, вдячних глядачів.
З повагою – сім’я  Безуглих, сім’я Радушки.  04.10.2020».

Leave a Comment