Кіровоградська обласна філармонія
Lock
Головна Колективи Концертіно

Камерний оркестр "Концертіно"

Друк

  Художній керівник –заслужений діяч мистецтв України
ХІЛОБОКОВА Наталія Юріївна.

Директор колективу
УЛЮШЕВА Інеса Володимирівна.

Кількісний склад -
артистів оркестру – 19. 
  • Камерний оркестр філармонії також має свою давню історію. Шлях йому проклав оркестр "Концертіно", організований у 1972 році заслуженим працівником культури України Юрієм Хілобоковим і пізніше очолюваний випускником Львівської державної консерваторії Наумом Кочком. З 1995 року за ініціативою заслуженого діяча мистецтв України Геннадія Єрьоменка оркестр взяв назву на честь рідного міста "Єлисавет". 
  • З 2006 року колективом керує Наталія Хілобокова. Колективу повернено першу назву „Концертіно”. В 2007 році колектив став дипломантом міжнародного фестивалю камерної музики „Амадей-2007” в місті Херсоні. 
  • Протягом останніх років з колективом виступали всесвітньо відомі музиканти з Польщі, Японії, Америки, Австрії, Сінгапуру, КНР. В рамках творчого проекту „ Наші земляки – майстри мистецтв” з колективом плідно співпрацює солістка Національної опери, народна артистка України Лідія Забіляста. В проекті „Музичні вечори Остапа Шутка” оркестр формує програми та виступає зі Скрипкою України Остапом Шутком. 
  • Довгий час з оркестром співпрацює народна артистка України Раїса Валькевич, яка здійснила фондові записи на Держтелерадіо та гастрольні поїздки з різними оркестрами по Росії, Румунії, Німеччині, Болгарії, Югославії.
  • З недавніх часів з колективом співпрацюють солісти філармонії - це народний артист України Сергій Дьомін та Ярослав Страшной. Цей творчий тандем вніс нові барви в імідж оркестру.
            З 2016-го року солістом камерного оркестру «Концертіно» став випускник Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (Київська консерваторія), лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Олександр Безай.
  
  
  
  
   
    

 

Наша адреса

Україна, 25002,
м. Кіровоград,
вул. Кавалерійська (Орджонікідзе), 8,
тел. 24-12-06

  Наш канал на YouTube
"Кіровоградська обласна філармонія"
Email: filarmonya.kr@ukr.net
Website: www.filarm.kr.ua

Відеоанонс

Державні закупівлі

 

Статистика

Користувачі : 1853
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 400425

Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval